EN

Sklep - LenaDekor

KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska
15zł - przedpłata na konto,
20 zł - płatność przy odbiorze

faq e-gazele biznesu 2019

AIDA - dekoracja samochodu ślubnego

AIDA - dekoracja samochodu ślubnego
Cena:
135 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wysyłka w 24h
Ilość:
- +

OPIS PRODUKTU

wedding car decoration with artificial flowers

Zestaw dekoracyjny AIDA to komplet do przystrojenia samochodu wykonany z trzydziestu sześciu sztucznych  róż. Dekoracja bardzo bogata i efektowna. Całość utrzymana w tonacji biało-niebieskiej.

W skład kompletu AIDA wchodzą:

  • dwadzieścia cztery osobne stroiki kwiatowe różnej wielkości wykonane łącznie z trzydziestu sześciu róż  i przybranie listkami oraz jasnym włosiem (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • jedenaście osobnych białych "zawijasów" rattanowych różnej wielkości i kształtu ozdobionych perełkami oraz cztery serduszka z rattanu (wraz z  zamocowanymi przyssawkami);
  • GRATIS dwie tekturowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para lub Nowożeńcy.

Zdjęcia przedstawiają kompletną dekorację AIDA w kilku różnych ułożeniach. Do przystrojenia każdego samochodu wykorzystaliśmy tylko jeden zestaw dekoracyjny AIDA. Dekorację można zamocować na wiele innych sposobów. AIDA jest uniwersalna. Łatwo dopasujesz ją do każdego samochodu. Zestaw składa się z wielu osobnych elementów, które można dowolnie ze sobą komponować.

MONTAŻ dekoracji: Do wszystkich elementów zestawu zamocowano wysokiej jakości przyssawki PCV polskiego producenta. W przeciwieństwie do dwustronnej taśmy klejącej przyssawki nie niszczą lakieru oraz gwarantują, że dekoracja nie odpadnie podczas jazdy, zwłaszcza w czasie deszczu. Do każdego zestawu załączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z montażem? Zapoznaj się z naszą FOTO instrukcją.
Nie jesteś pewien czy dekoracja będzie pasować? Nasz PORADNIK u dołu strony głównej pomoże Ci dobrać dekorację do Twojego samochodu.

Uwaga! Obecnie dekorację AIDA wykonujemy z główek róży pokazanej na zdjęciu poniżej.

AIDA - dekoracja samochodu ślubnego

 

AIDA - dekoracja samochodu ślubnego

 


 
Wzór dekoracji chroniony Prawem Autorskim; dostępny wyłącznie w naszym sklepie lub na naszych aukcjach Allegro.