EN

Sklep - LenaDekor

KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska
15zł - przedpłata na konto,
20 zł - płatność przy odbiorze

faq e-gazele biznesu 2019

DEO - komplet do ustrojenia samochodu

DEO - komplet do ustrojenia samochodu
Cena:
135 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wysyłka w 24h
Ilość:
- +

OPIS PRODUKTU

wedding car decoration with artificial flowers

Dekoracja ślubna DEO to ozdoba na samochód wykonana aż z trzydziestu sześciu sztucznych róż.  Zestaw bardzo bogaty i przyciagający oko. Kompozycja została ułożona z dużych białych róż oraz drobnych pączków w kolorze jasnoróżowym.

W skład kompletu DEO wchodzą:

  • dwadzieścia cztery osobne stroiki kwiatowe różnej wielkości wykonane łącznie z trzydziestu sześciu kwiatów przybrane listkami oraz jasnym włosiem (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • jedenaście osobnych białych "zawijasów" rattanowych różnej wielkości i kształtu ozdobionych perełkami (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • cztery  serduszka z rattanu  ozdobione perełkami (wraz z  zamocowanymi przyssawkami);
  • GRATIS dwie tekturowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para lub Nowożeńcy.

Zdjęcia przedstawiają kompletną dekorację DEO w kilku różnych ułożeniach. Do przystrojenia  każdego samochodu wykorzystaliśmy tylko jeden zestaw DEO. Dekorację można zamocować na wiele innych sposobów. Komplet DEO jest uniwersalny. Łatwo dopasujesz go do każdego samochodu, ponieważ składa się z wielu osobnych elementów, które można dowolnie ze sobą komponować.

MONTAŻ dekoracji: Do wszystkich elementów zestawu zamocowano wysokiej jakości przyssawki PCV polskiego producenta. W przeciwieństwie do dwustronnej taśmy klejącej przyssawki nie niszczą lakieru oraz gwarantują, że dekoracja nie odpadnie podczas jazdy, zwłaszcza w czasie deszczu. Do każdego zestawu załączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z montażem? Zapoznaj się z naszą FOTO instrukcją.
Nie jesteś pewien czy dekoracja będzie pasować? Nasz PORADNIK u dołu strony głównej pomoże Ci dobrać dekorację do Twojego samochodu.

 
 

Wzór dekoracji chroniony Prawem Autorskim; dostępny wyłącznie w naszym sklepie lub na naszych aukcjach Allegro.