EN

Sklep - LenaDekor

KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska
15zł - przedpłata na konto,
20 zł - płatność przy odbiorze

faq e-gazele biznesu 2019

POLA kremowa - ozdoba ślubna na samochód

POLA kremowa - ozdoba ślubna na samochód
Cena:
130 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wysyłka w 24h
Ilość:
- +

OPIS PRODUKTU

wedding car decoration with artificial flowers

Ozdoba ślubna POLA to dekoracja na samochód wykonana z trzydziestu sześciu sztucznych róż. Zestaw bardzo bogaty i efektowny. Tutaj proponujemy komplet POLI w kolorze kremowym. 

W skład kompletu POLA wchodzą:

  • dwadzieścia cztery osobne stroiki kwiatowe różnej wielkości wykonane łącznie z trzydziestu sześciu kwiatów, przybrane listkami oraz jasnym włosiem (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • jedenaście osobnych białych "zawijasów" rattanowych różnej wielkości i kształtu ozdobionych perełkami oraz cztery  serduszka z rattanu (wraz z  zamocowanymi przyssawkami);
  • GRATIS dwie tekturowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para lub Nowożeńcy.

Na zdjęciach przedstawiamy kompletną dekorację POLA w kilku różnych ułożeniach. Do przystrojenia samochodów wykorzystaliśmy tylko jeden zestaw POLI. Dekorację możesz również zamocować według własnego pomysłu. POLA jest uniwersalna. Łatwo dopasujesz ją do każdego samochodu. Zestaw składa się z wielu osobnych elementów, które można dowolnie ze sobą komponować.

MONTAŻ dekoracji: Do wszystkich elementów zestawu zamocowano wysokiej jakości przyssawki PCV krajowej produkcji. W przeciwieństwie do dwustronnej taśmy klejącej przyssawki nie niszczą lakieru oraz gwarantują, że dekoracja nie odpadnie podczas jazdy, zwłaszcza w czasie deszczu. Do każdego zestawu załączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z montażem? Zapoznaj się z naszą FOTO instrukcją.
Nie jesteś pewien czy dekoracja będzie pasować? Nasz PORADNIK u dołu strony głównej pomoże Ci dobrać dekorację do Twojego samochodu. 

Ozdobę POLA możesz zamocować również w inny sposób.
Wzór dekoracji chroniony Prawem Autorskim; dostępny wyłącznie w naszym sklepie lub na naszych aukcjach Allegro.