EN

Sklep - LenaDekor

KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska
15zł - przedpłata na konto,
20 zł - płatność przy odbiorze

faq e-gazele biznesu 2019

LEILA - dekoracja samochodu slubnego

LEILA - dekoracja samochodu slubnego
Cena:
135 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wysyłka w 24h
Ilość:
- +

OPIS PRODUKTU

Dekoracja samochodu ślubnego LEILA to ozdoba wykonana z trzydziestu sześciu sztucznych kwiatów. Kompozycja subtelna i bardzo elegancka ułożona z kwiatów w trzech odcieniach różu z dodatkiem bieli. Idealnie współgra z dekoracjami w kolorze wrzosowym.

W skład kompletu LEILA wchodzą:

  • dwadzieścia cztery osobne stroiki kwiatowe różnej wielkości wykonane łącznie z trzydziestu sześciu kwiatów przybrane listkami oraz jasnym włosiem (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • jedenaście osobnych białych "zawijasów" rattanowych różnej wielkości i kształtu ozdobionych perełkami oraz cztery  serduszka z rattanu (wraz z  zamocowanymi przyssawkami);
  • GRATIS dwie tekturowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para lub Nowożeńcy.

Zdjęcia przedstawiają kompletną dekorację LEILA w kilku różnych ułożeniach. Do przystrojenia  każdego samochodu wykorzystaliśmy tylko jeden zestaw LEILI.

Dekorację możesz zamocować na wiele innych sposobów. Komplet LEILA  jest uniwersalny. Łatwo dopasujesz go do każdego samochodu. Zestaw składa się z wielu osobnych elementów, które można dowolnie ze sobą komponować.

MONTAŻ dekoracji: Do wszystkich elementów zestawu zamocowano wysokiej jakości przyssawki PCV polskiego producenta. W przeciwieństwie do dwustronnej taśmy klejącej przyssawki nie niszczą lakieru oraz gwarantują, że dekoracja nie odpadnie podczas jazdy, zwłaszcza w czasie deszczu. Do każdego zestawu załączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z montażem? Zapoznaj się z naszą FOTO instrukcją.
Nie jesteś pewien czy dekoracja będzie pasować? Nasz PORADNIK na stronie głównej pomoże Ci dobrać dekorację do Twojego samochodu.


Wzór dekoracji chroniony Prawem Autorskim; dostępny wyłącznie w naszym sklepie lub na naszych aukcjach Allegro.