EN

Sklep - LenaDekor

KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska
15zł - przedpłata na konto,
20 zł - płatność przy odbiorze

faq e-gazele biznesu 2019

ELLA biała - stroik na samochód

ELLA biała - stroik na samochód
Cena:
66.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Wysyłka w 24h
Ilość:
- +

OPIS PRODUKTU

Dekoracja ślubna na samochód ELLA to zestaw wykonany z dwudziestu czterech sztucznych róż. Tutaj proponujemy zestaw w kolorze białym. 

W skład kompletu ELLA wchodzą:

  • dwadzieścia cztery osobne główki róży (wraz z zamocowanymi przyssawkami);
  • dwanaście osobnych "sprężynek" z wybielanego rattanu ozdobionych białymi kwiatuszkami;
  • GRATIS dwie tekturowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para lub Nowożeńcy.

Zdjęcia przedstawiają kompletną ozdobę ELLA w kilku różnych ułożeniach i dwóch wersjach kolorystycznych. Do przystrojenia każdego samochodu wykorzystaliśmy tylko jeden zestaw ELLA.

Dekorację możesz zamocować na wiele innych sposobów. Komplet ELLA jest uniwersalny. Łatwo dopasujesz go do każdego samochodu. Zestaw składa się z wielu osobnych elementów, które można dowolnie ze sobą komponować.

MONTAŻ dekoracji: Do wszystkich elementów zestawu zamocowano wysokiej jakości przyssawki PCV polskiego producenta. W przeciwieństwie do dwustronnej taśmy klejącej przyssawki nie niszczą lakieru oraz gwarantują, że dekoracja nie odpadnie podczas jazdy, zwłaszcza w czasie deszczu. Do każdego zestawu załączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z montażem? Zapoznaj się z naszą FOTO instrukcją.
Nie jesteś pewien czy dekoracja będzie pasować? Nasz PORADNIK na stronie głównej pomoże Ci dobrać dekorację do Twojego samochodu. Wzór dekoracji chroniony Prawem Autorskim; dostępny wyłącznie w naszym sklepie lub na naszych aukcjach Allegro